Enin rad nagrađen na natjecanju Europa u školi

Autor: Snježana Romić, 13. 5. 2019.

Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska u školskoj godini 2018./2019. organizirali su  25. godinu za redom natjecanje Europa u školi na razini Republike Hrvatske. Međunarodni odbor Europe u školi donio je odluku da se ovogodišnje natjecanje održi pod naslovom: YOUrope - RADI SE O TEBI 2019. godina Europskih izbora.
U četvrtak, 9. svibnja, u Europskom domu bilo je svečano uručavanje nagrada najboljima. Čestitamo učiteljici Tanji Šurina i učenici 2. razreda Eni Telišman koja je dobila nagradu u kategoriji učenika od 1. do 4. razreda na temu životinjski parlament.