PONAVLJANJE, INTEGRIRANJE, SURADNJA!!!

Autor: Snježana Romić, 5. 6. 2019.

Zanimljiv sat ponavljanja održali su učiteljica matematike i učitelj geografije u 8. razredu. Kako povezati računanje sustava jednadžbi s dvije nepoznanice, koordinatni sustav u kojem se pronalaze točke – gradovi Republike Hrvatske te izdvajanje bitnog o svakom putovanju kroz gradove i predstavljanje grada ostalima bio je zadatak za učenike. Stručno vođeni mentorstvom učitelja učenici su surađivali, uzajamno si pomagali, prezentirali, učili. Njihovi dignuti palčevi na kraju sata i osmjesi na licu znak su da je sat bio uspješan i da su učenici zadovoljni radom na zanimljiv i drugačiji način uz suradnju učitelja različitih predmeta.